Contact Form 7 Image Captcha 1.1 - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Heart
fi: Sydän

en: House
fi: Talo

en: Star
fi: Tähti

en: Car
fi: Auto

en: Cup
fi: Kuppi

en: Flag
fi: Lippu

en: Key
fi: Avain

en: Truck
fi: Kuorma-auto

en: Tree
fi: Puu

en: Plane
fi: Lentokone

en: Please prove you are human by selecting the
fi: Vahvista, että et ole robotti.

en: .
fi:  myös

en: Please select the correct icon.
fi: Valitse oikea kuva.

en: Please select an icon.
fi: Valitse kuva.
